Zakorzenieni w Chrystusie seminarium odnowy wiary

Od 8 października trwa seminarium odnowy wiary ZAKORZENIENI W CHRYSTUSIE. To rodzaj  rekolekcji polecanych dla wszystkich osób pełnoletnich: dla tych którzy uważają się że są „daleko od Boga”, dla tych „ni zimnych ni gorących” i dla tych, którzy chcą pogłębić swe życie duchowe.  Nazywamy to także Seminarium Odnowy Wiary ponieważ spotkania mają formę seminaryjną czyli polegająca na nauczaniu z czynnym uczestnictwem biorących w nich udział osób, którzy podejmują także samodzielną pracę nad poruszanymi zagadnieniami.

Seminarium Odnowy Wiary ZAKORZENIENI W CHRYSTUSIE ma na celu nie tylko pogłębienie podstaw wiary chrześcijańskiej, ale przede wszystkim rozpalenie Twojej fascynacji chrześcijaństwem. Chcemy Ci pokazać, że Chrześcijaństwo  nie jest  zbiorem  przykazań  i  zasad  moralnych,  które  trzeba wypełnić, by osiągnąć życie wieczne. Chrześcijaństwo to spotkanie z żywą Osobą, z Bogiem, to zakochanie się w Bogu. Chcemy pokazać Ci nieco inne oblicze Boga, które być może znasz czy wyniosłeś z dotychczasowych doświadczeń.  

Dlatego pragniemy, abyś poczuł się umiłowanym dzieckiem Boga, a Twoje życie, poprzez nawiązanie i rozwijanie relacji z miłującym Cię Ojcem, nabrało nowego sensu. Twoja więź z Jezusem ma stać się jeszcze bardziej głęboka i osobista niż była do tej pory. Przeżycie Seminarium ma Ci dopomóc także w nieustannym odkrywaniu Ducha Świętego, jako żywej i działającej w Kościele Osoby oraz otwarciu się na Jego działanie.

Nasze rekolekcje trwają do 3 grudnia 2018, zawsze w poniedziałki o godz.19.00 - ważne jest jednak aby wziąć udział w każdym spotkaniu. Ta decyzja może zmienić Twoje życie!

0
0
0
s2smodern