POMODLIMY SIĘ ZA CIEBIE

Modlitwa jest podstawowym trzonem Odnowy w Duchu Świętym. Stanowi centralną część naszych poniedziałkowych spotkań. Oprócz tego każdy z nas spotyka się z Bogiem na swojej codziennej modlitwie osobistej w domu. Staramy się, aby całe nasze życie było przesiąknięte modlitwą. Szczególnie bliska jest nam modlitwa za innych. Nosimy w naszych sercach słowa z listu św. Jakuba:

"Módlcie się jeden za drugiego, byście odzyskali zdrowie. Wielką moc posiada wytrwała modlitwa sprawiedliwego". Jk 5,17b

Dlatego jeśli chorujesz, doświadczasz w swoim życiu jakichś trudności i masz pragnienie, aby ktoś otoczył Cię modlitwą to napisz do nas wiadomość. Będziemy wstawiać się w Twoich intencjach do Boga i prosić Go o to, czego potrzebujesz i pragniesz.

A jeśli doświadczysz łaski uzdrowienia lub interwencji Pana w Twoich sprawach to też do nas napisz - abyśmy razem z Tobą mogli cieszyć się i uwielbiać Boga w Jego dobroci i miłosierdziu.

Intencje modlitewne prosimy wysyłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.